Site icon ABC ŚLUB

Bezpieczna pierwsza randka. Jak się przygotować?

Randkowanie należy do tych bardziej przyjemnych zajęć. Któż z nas nie przeżywał romantycznych chwil z ukochanym. Jednak wchodząc w nowy związek, trzeba się liczyć z tym pierwszym spotkaniem.
Bywa ono bardzo stresujące dla obydwu stron. Nie wiemy, co tak naprawdę nas czeka i czy spodobamy się drugiej osobie. Szczególnie kiedy nie znamy jej osobiście. W tym przypadku należy dokładnie zadbać, aby na pewno była to bezpieczna pierwsza randka.

Przede wszystkim przed udaniem się na randkę pamiętajmy o tym, aby odbyła się ona w miejscu publicznym. Gdy nie jesteśmy pewni osoby, z którą się spotykamy, jest to najlepszy wybór. Kolejnym, ważnym aspektem jest, abyśmy poinformowali kogoś bliskiego, że udajemy się na takie spotkanie. Dobrze jest wysłać wiadomość z lokalizacją bądź też planowaną godziną powrotu. Warto też przed spotkaniem naładować baterię telefonu. Pamiętajmy, że mimo pierwszego zachwytu, powinna to jednak być bezpieczna pierwsza randka. Dlatego zadbajmy o siebie, nawet wtedy, gdy serce zabije mocniej.

Exit mobile version