Site icon ABC ŚLUB

Czy emigracja musi oznaczać samotność?

Wyjazd poza granice kraju w celach zawodowych, najczęściej kojarzy się z wymuszoną samotnością. Ograniczona znajomość języka obcego i brak jakichkolwiek znajomości towarzyskich w docelowym miejscu zamieszkania, to z pewnością przyczyny strachu przed samotnością. Jednak rzeczywistość wcale nie musi być taka ponura, a polskie randki w UK to doskonały sposób na stworzenie nowej relacji, która uchroni przed samotnością.

Bliskie relacje

Podstawową funkcją, jaką mają polskie randki w UK to zbudowanie relacji bliskich, intymnych i romantycznych. Jest to szansa przede wszystkim na poznanie kogoś o podobnej perspektywie na życie i świat, który został wychowany w tej samej kulturze. Ponadto tego typu randki to okazja do zbudowania bliskiej relacji z osobą znającą język polski. Dzięki temu wszelkie intymne i głębokie rozmowy są możliwe, nawet pomimo braku znajomości języka obcego. Wiele ważnych emocji wymaga użycia bardzo specyficznego języka i słów, których można nie znać w językach obcych.

Relacje przyjacielskie

Uczęszczanie na polskie randki w UK to oczywiście szansa na poznanie bliskiej osoby, z którą zbuduje się relację romantyczną, lecz także szansa na poznanie nowych przyjaciół i znajomych. Budowanie relacji przyjacielskich po niezbyt udanych i przyszłościowych randkach jest możliwe i często bardzo korzystne. Zbudowanie nowych przyjacielskich znajomości to także szansa na pozbycie się doskwierającej każdego dnia samotności przebywania na emigracji bez nikogo bliskiego ze swojego wcześniejszego kręgu znajomości.

Exit mobile version